12 sierpnia 2018

Family Wedding

Ślub to najpiękniejsza i najbardziej znana nam rodzinna uroczystość. Często jest to jedyny moment w naszym życiu, w którym wszystkie najbliższe nam osoby – rodzina i przyjaciele, przyjeżdżają z całego miasta, kraju czy nawet świata, aby wspólnie z nami świętować jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Te cudowne chwile zostają w naszej pamięci już na zawsze. Jednak nawet nasza pamięć nie jest w stanie dokładnie odzwierciedlić tych wszystkich wydarzeń, ludzi, emocji i detali… Dlatego warto uwiecznić te najbardziej ulotne chwile przed przemijaniem.

Jeżeli chcielibyście jeszcze raz, powrócić do tych wspaniałych wydarzeń, posłuchać cudownego kazania, które ksiądz przygotował specjalnie na tę okazję, zobaczyć jakie emocje wśród gości wzbudził Wasz pierwszy taniec, albo jak bawili się na parkiecie, reportaż ślubny będzie idealnym rozwiązaniem.

Reportaż ślubny

  • 90-120  minut filmu, zawierającego jak najwięcej cudownych wspomnień i chwil, które chcielibyście przeżyć jeszcze raz.
  • Realizacja nagrania od przygotowań do 1 w nocy – będziemy Wam towarzyszyć przez cały ten czas, aby ująć wszystkie, najpiękniejsze momenty.
  • Teledysk ślubny – to 5-10 min. skrót z całego przyjęcia. W tak krótkim czasie chcielibyśmy pomóc nawet najbardziej zabieganym i zapracowanym widzom, powrócić do tych cudownych wspomnień ukazując najważniejsze momenty ślubu i przyjęcia weselnego.