Małopolska
886533643
kontakt@filmowelove.pl

FAMILY WEDDING

Reportaż ślubny

Family Wedding – oferta filmu ślubnego

Ślub to z pewnością najpiękniejsza i najbardziej znana nam rodzinna uroczystość. Często jest to jedyny moment w naszym życiu, w którym wszystkie najbliższe nam osoby – rodzina i przyjaciele, przyjeżdżają z całego kraju czy nawet świata. Wszystko po to, aby wspólnie z nami świętować niewątpliwie jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Te cudowne chwile zostają w naszej pamięci już na zawsze. Jednak nawet nasza pamięć nie jest w stanie dokładnie odzwierciedlić tych wszystkich wydarzeń, ludzi, emocji i detali. Z pewnością warto uwiecznić te najbardziej ulotne chwile przed przemijaniem. Poniżej znajdziesz dokładną ofertę reportażu ślubnego Family Wedding.

Jeżeli chcielibyście jeszcze raz, powrócić do tych wspaniałych wydarzeń -posłuchać cudownego kazania, które ksiądz przygotował specjalnie na tę okazję? Zobaczyć jakie emocje wśród gości wzbudził Wasz pierwszy taniec? Dowiedzieć się, jak bawili się Wasi goście na parkiecie? Reportaż ślubny będzie idealnym rozwiązaniem!

Poznaj szczegóły dotyczące filmu w tym pakiecie:

  • 90-120  minut filmu, zawierającego jak najwięcej cudownych wspomnień i chwil, które chcielibyście przeżyć jeszcze raz.
  • Realizacja nagrania od przygotowań do 1 w nocy. Będziemy Wam towarzyszyć przez cały ten czas, aby ująć wszystkie, najpiękniejsze momenty.
  • Teledysk ślubny – to 5-10 min. skrót z całego przyjęcia. W tak krótkim czasie chcielibyśmy pomóc nawet najbardziej zabieganym i zapracowanym widzom, powrócić do tych cudownych wspomnień ukazując najważniejsze momenty ślubu i przyjęcia weselnego. 

Poznaj również inne rodzaje filmów:

Z pewnością zastanawialiście się już w jaki sposób podziękować Waszym rodzicom za trud włożony w Wasze wychowanie. Za wsparcie w trudnych chwilach i pomoc przy organizacji wesela. Godne uwagi są filmowe podziękowania dla Rodziców. Zachęcamy do odpowiedzenia naszej strony, poświęconej właśnie tej formie.