Małopolska
886533643
kontakt@filmowelove.pl

LOVE STORY

Reportaż ślubny

Love Story – romantyczny film ślubny

Naszym zdaniem nie ma nic piękniejszego niż miłość, która łączy dwoje ludzi. To właśnie ta miłość prowadzi nas przez życie, pomaga dążyć do celów i spełniać marzenia, ale również znosić wszelkie upadki. Ona również sprawiła, że znaleźliście się tutaj. Planujecie swój ślub i pragniecie, aby te najpiękniejsze chwile pozostały na zawsze w Waszej pamięci. Poznaj naszą ofertę Love Story.

Jesteśmy pewni, że wkrótce przeżyjecie jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu. Będzie to dzień pełen stresujących chwil i wzruszających momentów, którego przygotowania zajmą wiele miesięcy. Przede wszystkim jednak będzie to czas spędzony w gronie najbliższych i przyjaciół – życzliwych Wam ludzi, którzy wspólnie będą świętować i cieszyć się Waszym szczęściem. Warto więc zatrzymać te ulotne chwile przed przemijaniem.

Chcielibyśmy zaproponować Wam cudowną pamiątkę, która będzie romantyczną opowieścią o Waszej pięknej miłości.

Szczegóły

  • Realizacja nagrania od przygotowań do 1 w nocy – to czas, w którym będziemy Wam towarzyszyć, aby móc uwiecznić wszystkie najpiękniejsze momenty, zarówno te planowane, jak i nie planowane. Nie martwcie się jednak, ponieważ nie odczujecie naszej obecności. Wychodzimy z założenia, że najlepszym reżyserem jest życie, dlatego też chcemy uchwycić naturalne momenty. Cały czas jednak będziemy Wam służyć swoim doświadczeniem, radą i wsparciem.
  • Czas trwania filmu ok. 60 min. – nasze wieloletnie doświadczenie pokazało, że jest to optymalna długość filmu. Potrafi on utrzymać widza w napięciu i wywołać cudowne wspomnienia, nie nudząc przy tym swoją formą i treścią.
  • Film = Teledyski + reportaż – to naszym zdaniem najlepsze połączenie. W trakcie filmu wplatamy aż trzy teledyski (na początku – przygotowania, w środku – przejazd na salę i na zakończenie – skrót tańców i zabaw). Sprawia to, że film nie jest tylko nudnym reportażem, ale piękną opowieścią o tym cudownym dniu Waszego  ślubu.
  • Teledysk ślubny – to 5-10 min. skrót z całego przyjęcia. W tak krótkim czasie chcielibyśmy pomóc nawet najbardziej zabieganym i zapracowanym widzom, powrócić do tych cudownych wspomnień ukazując najważniejsze momenty ślubu i przyjęcia weselnego. 
  • Romantyczna muzyka, która w połączeniu z obrazem i Waszymi pięknymi postaciami wywoła dreszcze u każdego widza.

Poznaj również inne rodzaje filmów:

A może zastanawialiście się nad filmowymi podziękowaniami dla Rodziców? Zachęcamy do odpowiedzenia naszej strony, poświęconej właśnie tej formie.