Małopolska
886533643
kontakt@filmowelove.pl

MODERN MOVIE

Reportaż ślubny

Modern Movie – nowoczesny i dynamiczny film ślubny

W dzieciństwie ślub zawsze kojarzył nam się z przykrym obowiązkiem. Uściski i całusy stęsknionych cioć i zgryźliwe uwagi wujków. Kiedy jednak nadchodzi czas, w którym to my stajemy na ślubnym kobiercu, pragniemy, aby ten dzień był jak najbardziej wyjątkowy. Cudowny – tak jak nasza miłość do drugiej osoby. Chcemy, aby nasi najbliżsi również przeżywali razem z nami te cudowne chwile. Cieszyli się naszym szczęściem i w przyszłości wspominali, jak cudownie bawili się na naszym weselu. Powrót do wspomnień zapewniał nam wtedy reportaż ślubny. Zgrany na czterech płytach, które krążyły od domu do domu, aby móc przynajmniej raz obejrzeć jak pięknie wyglądała młoda para i jak bawili się wspaniali goście weselni. Jeżeli tu trafiłeś, to znaczy, że oczekujesz od filmu czegoś więcej niż nudnego reportażu. Nikt już nie ma czasu na oglądanie kilkugodzinnego filmu. Doskonale to rozumiemy 🙂 Poznaj ofertę, która prezentuje nowoczesny i dynamiczny film ślubny – Modern Movie.

Dlatego też chcielibyśmy zaproponować Ci coś zupełnie nowego. Innego niż znane Ci do tej pory filmy z rodzinnych uroczystości – nowoczesny, dynamiczny i oryginalny film ślubny.

Dynamiczny film ślubny – poznaj szczegóły oferty:

  • Film o długości ok. 30 min, do którego będziesz mógł wracać w dowolnym momencie, a za każdym razem wywoła te same, cudowne wspomnienia.
  • Forma teledyskowa pozwoli nam wykorzystać dynamiczne ujęcia. Szybkie przejścia i odpowiednio dopasowana muzyka, będzie budzić same pozytywne emocje, nie nudząc odbiorcy swoją długością.
  • Realizacja od przygotowań do 1 w nocy – nawet tak krótki film wymaga od nas czujnego oka i obecności przez cały czas. Chcielibyśmy uwiecznić najpiękniejsze, najbardziej wyjątkowe momenty, aby móc później ukazać je w filmie.

Poznaj również inne rodzaje filmów:

A może zastanawialiście się nad filmowymi podziękowaniami dla Rodziców? Zachęcamy do odpowiedzenia naszej strony, poświęconej właśnie tej formie.