Małopolska
886533643
kontakt@filmowelove.pl

YOUR STORY

Reportaż ślubny

Your Story – opowiedz nam swoją własną historię

Nasze doświadczenie w branży weselnej opiera się nie tylko na kilkuletniej już współpracy z młodymi parami, ale przede wszystkim na własnym doświadczeniu. Wiemy jak wielkim wyzwaniem jest zorganizowanie tak cudownego przyjęcia jakim jest wesele i jesteśmy przekonani, że każdy z nas marzył, aby ten dzień był wyjątkowy i inny niż wszystkie. Mimo zachowania pewnych schematów uważamy, że każdy ślub jest wyjątkowy ponieważ tworzą go przede wszystkim ludzie! Pakiet Your Story to opowieść o Waszej historii, w formie jaka Was najbardziej interesuje.

Wiemy, że każdy może mieć swoją własną wizję, swoje marzenie… a my będziemy szczęśliwi, jeśli będziemy mogli je zrealizować. Jeżeli więc masz swój własny pomysł na film z wesela, chcesz sam zadecydować o długości filmu czy muzyce jaka się w nim znajdzie – skontaktuj się z nami! Wierzymy, że będziemy mogli spełnić Twoje marzenie.

Twój własny pomysł na film ślubny:

  • dowolna długość filmu – to Ty decydujesz, czy film będzie trwał 10, 30, 60, 90, czy 120 min.
  • wybrana przez Ciebie muzyka – możesz wybrać dowolne utwory z polecanego przez nas banku muzyki, które zostaną wykorzystane w filmie.
  • czas realizacji nagrania – sam decydujesz w jakich godzinach mamy realizować nagranie (możemy zacząć od oczepin, Kościoła lub skończyć swoją pracę zaraz po torcie).
  • montaż – wolisz romantyczne love story, czy dynamiczny i nowoczesny teledysk?
  • ujęcia z drona – jeśli chcesz wzbogacić swój film dodatkowymi ujęciami z powietrza, to nie ma problemu! Możemy wykonać również lot nad domem, Kościołem czy też salą weselną.

Poznaj również inne rodzaje filmów niż Your Story:

A może zastanawialiście się nad filmowymi podziękowaniami dla Rodziców? Zachęcamy do odpowiedzenia naszej strony, poświęconej właśnie tej formie.